Привітання Буського міського голови Ростислава Сліпця з Днем Матері

Дата: 12.05.2024 08:58

Фото без описуШановні мешканці громади! У ці травневі дні ми відзначаємо День Матері. Це свято – прояв любові до тих, хто подарував нам життя. Тепло маминих сердець завжди залишається з нами, зігріває у дні свят і підтримує в години випробувань.

🔸Ваше покликання – бути матір’ю, а значить, підтримкою, опорою і захистом своїй дитині. Нехай у вашому житті завжди буде присутня гордість за успіхи і досягнення ваших дітей.

Низький уклін та особлива шана матерям наших воїнів-захисників, які неймовірними зусиллями й навіть ціною власного життя творять нову історію держави. Ми ніколи не забудемо подвигу ваших дітей – новітніх Героїв України!

🙏 Дякую вам, дорогі наші матері, за ваше велике серце, за недоспані ночі, переживання і молитви, за ваші терпіння і витримку.

💐 Усім вам, наші дорогі мами, турботливі бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я! Поваги і підтримки від дітей, чоловіків та братів, а від Господа - благословення!

Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!