У с.Тур'я відкрили меморіальну плиту загиблому воїну

Дата: 24.05.2024 16:43

Фото без опису23 травня, у День Героїв, в с.Тур'я Буської міської територіальної громади відкрили та освятили меморіальну дошку загиблому на війні воїну Ростиславу ТРОЦИШИНУ.

Пам'ятний знак було встановлено з ініціативи та за кошти родини Героя на фасаді місцевого закладу загальної середньої освіти, де захисник навчався.

🔸Молодший сержант Ростислав Троцишин добровільно став на захист своєї Батьківщини з початку повномасштабного вторгнення. Захищав Україну з 02.03.2022 року у складі 80-ї десантно-штурмової Галицької бригади Збройних Сил України, був командиром 4-го зенітного ракетного відділення зенітного ракетного взводу 2-го десантно-штурмового батальйону.

Загинув під час виконання бойового завдання 6 липня 2023 року біля населеного пункту Часів Яр Бахмутського району Донецької області.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності України, за самовіддане виконання військового обов’язку воїн нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно), медалями «Учасник бойових дій», численними грамотами.