Сьогодні, 30 травня, відбулася ХХ сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 30.05.2024 15:15

Фото без описуДепутатським корпусом було розглянуто 40 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті https://busk-miskrada.gov.ua/.

🔰 Серед основних: питання внесення змін до показників міського бюджету на поточний рік; внесення змін до рішень щодо переліку адміністративних послуг, які надаються адміністраторами ЦНАПу міської ради; затвердження Стратегій розвитку закладів освіти; встановлення граничної вартості харчування у ЗЗСО; затвердження Положення про використання шкільних автобусів.

Окрім цього, було прийнято ряд рішень з земельних питань; про затвердження детальних планів територій; розроблення та внесення змін в детальні плани територій; про передачу окремих систем комплексу гучномовного обладнання на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту; врегулювання питань господарського відання складовими газорозподільної системи; тощо.

✅Також депутати затвердили нові цільові програми:

🔸 забезпечення пожежної та техногенної безпеки в закладах освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради на 2024 - 2027 роки;

🔸 надання одноразової допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на/за встановлення надмогильного пам’ятника на 2024-2025 роки (в новій редакції);

🔸 надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали ( беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії (в новій редакції).

✅ Внесли зміни до діючої програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 17.02.2022 р. № 338.