До уваги родин загиблих військовослужбовців, зниклих безвісти, полонених, які отримали поранення

Дата: 03.06.2024 15:46

Фото без описуУ четвер, 06 червня, о 15:00 год, в сесійній залі адмінбудинку виконавчого комітету Буської міської ради (м.Буськ, вул.Львівська, 2, третій поверх) відбудеться зустріч керівників/представників обласної, районної, місцевої влади, служб, установ та організацій з:

– членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та Захисників і Захисниць України;

– членами сімей зниклих безвісти та полонених військовослужбовців;

– особами з інвалідністю внаслідок російсько-української війни;

– військовослужбовцями (або членами їх сімей), які отримали поранення, контузію, чи у яких виникли питання щодо оформлення документів, юридичних питань.

🔸На зустрічах порушують важливі питання, такі як особливості проходження ВЛК та ДНК-експертиз, алгоритми пошуку зниклих, виплати страхових полісів від банків, забезпечення психологічною та юридичною допомогою, отримання посвідчень УБД, перепоховання загиблих, пільги для ветеранів та їхніх родин, тощо.