Веселе літо - щасливі лелечі діти

Дата: 01.07.2024 17:26

Фото без описуСьогодні, 1 липня, на спортивному комплексі Буської дитячо-юнацької спортивної школи відбулося урочисте відкриття дитячого літнього дозвілля "Веселе літо - щасливі лелечі діти", організатором якого стала Буська міська рада.

🔸 Впродовж місяця близько ста дітей шкільного віку разом з педагогами Буського ДБЮТ, працівниками культури, бібліотекарями, спортивними тренерами, представниками молодіжного середовища, священнослужителями братимуть участь у руханках, іграх, конкурсах, майстер-класах, відвідуватимуть з пізнавальною метою історичні та культурні місця нашої громади, спілкуватимуться на екологічну тематику.

🇺🇦 Як і годиться, відкриття літнього дозвілля розпочали з виконання Державного Гімну України.

За участі отців Івана Салабая та Євгена Мигаля його учасники молитвою вшанували українських захисників, які загинули на війні під час захисту незалежності та територіальної цілісності держави.

🔸Звертаючись до дітей, Буський міський голова Ростислав Сліпець побажав їм гарно та з користю провести час, знайти нових друзів, дізнатися щось нове про історію нашого краю, відпочити.

Музичний дарунок – пісню «Соловей співає на калині» виконала для учасників дозвілля Галинка Копитко, з гімнастичною композицією виступила Дарина Домбровська.

🔸 Надалі дітей було розподілено на групи за віком. Вони підготували емблему, назву своєї команди, відому українську патріотичну пісню.

Таким чином було сформовано три групи: «Юні бандерівці», «Лелеченята» та «Нащадки славних козаків». Усі діти отримали від Буського міського голови Ростислава Сліпця кепки з гербом Буська, мінеральну воду та морозиво.

📌 Нагадаємо, що дитяче літнє дозвілля "Веселе літо - щасливі лелечі діти" триватиме для школярів впродовж липня у різних локаціях:

o Буський ЗЗСО - Гімназія ім. Є. Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка Буської міської ради.

o Буський міський Народний дім.

o Буська дитячо-юнацька спортивна школа.

o У п’ятницю – екскурсійний виїзд у сільські населені пункти.