Буський міський голова Ростислав Сліпець привітав поліцейських з професійним святом - Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2024 09:26

Фото без описуСьогодні, 4 липня, Буський міський голова Ростислав Сліпець привітав з професійним святом - Днем Національної поліції України особовий склад відділення поліції №2 Золочівського РВП ГУ НП у Львівській області, побажав бути й надалі цілеспрямованими, наполегливими, принциповими та справедливими під час виконання своїх службових обов'язків, а також подякував кожному за щоденну високопрофесійну працю.

Подяки Буської міської ради за сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм у підтриманні безпеки та правопорядку в громаді, захисті прав і свобод громадян та з нагоди відзначення професійного свята - Дня Національної поліції України отримали:

🔸 начальник відділення поліції №2 підполковник поліції МИКОЛА ПАТИНОК;

🔸 дізнавач сектору дізнання ВнП №2 капітан поліції ХРИСТИНА КОСТЬ;

🔸 дільничний офіцер поліції сектору превенції ВнП №2 старший лейтенант поліції ІВАННА МАЄВСЬКА;

🔸 старший інспектор сектору реагування патрульної поліції ВнП №2 капітан поліції АНДРІЙ ДУТКЕВИЧ;

🔸 інспектор сектору реагування патрульної поліції ВнП №2 старший лейтенант поліції ВОЛОДИМИР КАРАБІН.

Також привітав з професійним святом поліцейських, вручив подяки заступник Красненського селищного голови Андрій Лащук.