Сьогодні, 04 липня, відбулася ХХІ сесія Буської міської ради, яку провів міський голова Ростислав Сліпець

Дата: 04.07.2024 15:44

Фото без описуДепутатським корпусом було розглянуто 26 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення, які у відведений законодавством строк будуть підписані міським головою та оприлюднені на нашому офіційному сайті https://busk-miskrada.gov.ua/.

🔰 Серед основних: питання внесення змін до показників міського бюджету на поточний рік; внесення змін у рішення міської ради №159 від 08.07.2021 р. "Про встановлення ставок і пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки"; питання організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти громади; про ліквідацію сільських виборчих дільниць.

Окрім цього, було прийнято ряд рішень з земельних питань; про затвердження детальних планів територій; розроблення та внесення змін в детальні плани територій.

✅Також депутати затвердили нові цільові програми:

🔸 Проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Буської територіальної громади на 2024 рік.

🔸 Літнього дозвілля дітей Буської міської територіальної громади Золочівського району Львівської області «Веселе літо- щасливі лелечі діти».