Буська міська рада
Буський район, Львівська область

Конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

Виконавчий комітет Буської міської ради оголошує конкурс з відбору експертів для проведення експертної оцінки об’єктів комунальної власності.

Назва об’єктів

Площа кв. м.

1.

Нежитлове приміщення(котельня) за адресою: вул.Попова,5 смт.Красне Буського району Львівської області.

250.2м2

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості об’єкту комунальної власності.

Учасникам конкурсу потрібно подати заявку та матеріали про участь у конкурсі в конверті  з позначкою „Конкурс з відбору експертів”.

У матеріалах повинні бути:

• заява на участь у конкурсі;

• копія установчих документів учасника конкурсу;

• копії документів, що підтверджують кваліфікацію працівників, які залучаються до виконання експертної оцінки;

• письмова згода оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна, завірену їхніми особистими підписами.

• копія сертифіката, виданого Фондом Державного майна України на право проведення експертної оцінки державного майна;

• пропозиції учасника щодо умов оплати відповідно до калькуляції витрат та терміни виконання робіт у запечатаному непрозорому конверті.

Конкурс  буде проводитися  о 12 год. 30.11.2018 року в приміщенні міської ради за адресою: м. Буськ, пл. 900 річчя Буська, 1,

Конкурсну документацію необхідно подати до 17 год. 27.11.2018 за адресою: м. Буськ, пл. 900 річчя Буська, 1,